Účetní a daňové služby

Dlouholeté zkušenosti, spolehlivost, zaručení mlčenlivosti, individuální přístup k zákazníkovi

V účetní kanceláři v Plzni nabízíme svým klientům vše, co potřebují v oblasti účetnictví, daňové evidence i mzdové agendy. Jako dlouholetý člen Komory daňových poradců máme také oprávnění i zkušenosti k poskytování daňového poradenství. Pokud v následujícím přehledu našich služeb nenajdete, co jste hledali, můžete mi kdykoli zavolat a zjistit všechny potřebné informace. Těšíme se na Vás!

Vedení účetnictví a daňové evidence

V závislosti na několika různých kritériích má drtivá většina podnikatelů povinnost vést buď podvojné účetnictví, nebo daňovou evidenci. Daňová evidence nahrazuje už řadu let to, čemu se dříve říkalo jednoduché účetnictví. Pokud s vedením účetnictví teprve začínáte a nejste si jistí, do které z kategorií spadáte právě Vy, rádi Vám poradíme. Pokud naopak účetnictví vedete už dlouhá léta, ale rádi byste je tentokrát svěřili do rukou naší účetní kanceláři, dokážeme bez problémů navázat na Vaše staré záznamy, a bude-li to potřeba, staré účetnictví kompletně zrekonstruovat a zkontrolovat jeho správnost.

V rámci vedení účetnictví a daňové evidence nabízíme také:

Mzdová agenda

Pokud podnikáte a máte zaměstnance, mohou Vám povinnosti navíc přidělat spoustu vrásek na čele. Nebo naopak nemusí – stačí si vybrat kvalitního účetního. V naší účetní kanceláři pro Vás kvalitně zpracujeme veškerou potřebnou dokumentaci, vypočteme Vaše mzdy a zařídíme také všechny potřebné náležitosti u úřadů a zdravotních pojišťoven.

Daňové poradenství

Záplava daňových povinností a práv je pro většinu podnikatelů téměř neprostupná – hodí se proto mít po ruce někoho, kdo Vám o oblasti daní dokáže říct vše. My neustálé změny v daňové legislativě bedlivě sledujeme a umíme tak nejen odpovědět na každou otázku, která Vás ohledně Vašich daňových povinností zajímá, ale také Vám pomoci Vaše daně v rámci platných pravidel optimalizovat.

Daňová přiznání

Všechna Vaše daňová přiznání vyplníme včas a s maximální precizností. Pokud podání daňového přiznání nestíháte, zpracujeme je pro Vás v nejkratším možném termínu nebo pro Vás zajistíme odložení termínu podání.

Daňová přiznání zpracováváme mimo jiné pro následující typy daní:

a další.

Vaše účetnictví bude dobře vedené a zpracované.

Proč se rozhodnout pro externí účetní a daňové služby?

- Nemusíte si pořizovat vlastní ekonomický informační software.

- Nemusíte sledovat daňové zákony.

- Máme pojištění odpovědnosti.

- Nemusíte mít starosti s účetnictvím a daněmi a můžete se plně věnovat svému oboru.

- Nemusíte zaměstnávat vlastní účetní.


Potřebujete pomoci? Chcete se na něco zeptat? Napište mi!

Jméno a příjmení: *
Telefon: *
E-mail: *

Co mi chcete vzkázat?

Informace o zpracování a ochraně osobních údajů zde